Microsoft Launcher

Araçlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Yok
  • Version 4.1.1.37741
  • Dil Türkçe
  • Firma Microsoft Corporation
Microsoft Launcher uygulaması Android mobil cihazınız da çeşitli kişiselleştirmeler yapmanıza yarayacak eğlenceli bir uygulamadır.

Microsoft Launcher uygulaması Android mobil cihazınız da çeşitli kişiselleştirmeler yapmanıza yarayacak eğlenceli bir uygulamadır. 

Microsoft Launcher uygulaması ile Android işletim sistemi bulunan mobil cihazlarınızı kişiselleştirerek duvar kağıtları, tema renkleri, simge paketleri ve daha fazlasıyla tarzınıza uygun hale getirebilirsiniz. Microsoft hesabıyla ya da iş veya okul hesabıyla, kişiselleştirilmiş akışınızda takviminize, belgelerinize ve son etkinliklerinize erişebilirsiniz ve atta fotoğrafları, belgeleri ve web sayfalarını Windows bilgisayarınızda açarak tüm cihazlarınızda üretken bir şekilde çalışabilirsiniz. 

Microsoft Launcher uygulaması mobil cihazınızı adeta küçük bir bilgisayar haline getiriyor ve tüm işlerimizi halletmeniz de sizlere yardımcı oluyor. Uygulamamızın en önemli özelliklerine bakacak olursak; sizin için en önemli olan kişilere kolayca erişebilirsiniz, kişileri ana ekrana sabitleyin ve ana ekranda, dock'ta veya klasörlerde dilediğiniz yere yerleştirin.

Mobil cihazınızın ekranınızın ekranını uygulama içerisinden değiştirebilirsiniz. Duvar kağıdını, temaları, tema rengini, simge paketlerini, hareketleri ve daha fazlasını özelleştirerek cihazınızın görünümünü kişiselleştirin.

Microsoft Launcher?ın genel arama çubuğunu kullanarak internette veya dosyalarınızda, uygulamalarınızda, belgelerinizde, iletilerinizde ve web sonuçlarında arama yapmak için sizlere kaliteli bir hizmet sunuyor. Sizde mobil cihazınızda bulunması gereken bu kaliteli uygulamayı kaçırmayın.

Daha Fazla Göster
Microsoft Launcher indir